Pici Paw Patrol díszítés ideális torták, sütemények, muffinok és macarónik díszítésére. Keverje össze a Paw Patrol motívumokat tartalmazó kis díszítéseket azonos motívumokkal készült ehető papírral.
keményítő, aroma, színezék: E102, E122, E133, E151, sűrítőanyag: maltodextrin, nedvesítőszer: E422, emulgeálószer: E433, tartósítószerek: E202, E330, édesítőszer: E955, E965.
| Energiaérték kJ | 1376 kj |
| Energiaérték kcal | 328,8 kcal |
| Zsírok | 0,0 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,0 g |
| Szénhidrátok | 69 g |
| - ebből cukrok | 0,4 g |
| Fehérje | 0,0 g |
| Só | 0,1 g |
Spanyolország
| Kategóriák: | Ostyalap - apró cupcake |
| Mancs őrjárat | |
| Ostyalap - apró cupcake | |
| Kis, ehető papír cupcake-ekhez. | |
| Gyártó | Dekora |
| EAN | 8435599742697 |
| Termékszám | 236032 |